Ogłoszenia Parafialne – XXVI Niedziela Zwykła

1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Migrantów i Uchodźców. Polecajmy ich w naszych modlitwach.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej są zbierane ofiary do puszek na Katolickie Radio Via – Bóg zapłać.
  3. W poniedziałek o godzinie 18.00 Msze świętą oraz Nabożeństwo o uzdrowienie i wylanie Ducha Świętego odprawi w naszej wspólnocie o. Józef Witko. Serdecznie zapraszamy i prosimy aby zabrać ze sobą do poświęcenia sól, wodę i olej.
  4. W czwartek 1 października rozpoczęcie Nabożeństw Różańcowych. Nabożeństwa będą o godzinie 17.30, a po nabożeństwie Msza święta. W niedziele nabożeństwo różańcowe o 16.00. Serdecznie zapraszamy do udziały w tych nabożeństwach.
  5. W środę od godziny 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Intronizacji NSPJ.
  6. W czwartek od godziny 17.00 do Nabożeństwa Różańcowego Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwarte, piątek oraz sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godziny 17.00 do 18.00. W pierwszą sobotę Msza święta o godzinie 9.00.
  8. Do prowadzenia Różańca w tym tygodniu zapraszamy: w czwartek – Wspólnota Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie, w piątek – Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, w sobotę – Róża Genowefy Rzeszutek, w niedzielę – Róża Krystyny Stępień.
  9. We wtorek 29 września na godzinę 17.30 Wspólnota Niewolników Maryi zaprasza na wspólne odmawiania Różańca Świętego.
  10. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: poniedziałek – św. Wacława, wtorek – św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, środa – św. Hieronima, czwartek – Grzegorza Wielkiego, piątek – św. Aniołów Stróżów.
  11. W przyszłą niedzielę ostatnia Msza święta będzie już o godzinie 19.00
  12. W przyszłą niedzielę na Msze świętą na godzinę 12.00 zapraszamy wszystkie dzieci klas III, które przygotowują się do I Spowiedzi oraz Komunii świętej wraz z rodzicami. Na Mszy świętej zostaną poświęcone i rozdane różańce komunijne.
  13. Odział KSM przygotowuje się do jubileuszu 20 lecia istnienia. W związku z tym w najbliższą niedzielę będą rozprowadzać cegiełkę w postaci specjalnie przygotowanego długopisu w cenie 5 złotych. Zebrane ofiary pomogą w zorganizowaniu Jubileuszu. Już dzisiaj zapraszamy serdecznie na wspólną Eucharystię 17 października o godzinie 16.00, a za złożoną ofiarę – Bóg zapłać.
  14. W środę po wieczornej Mszy świętej spotkanie Kręgu Biblijnego.
  15. W piątek o 18 spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  16. W piątek o godzinie 17.00 próba parafialnej scholi.
  17. W piątek po wieczornej Mszy świętej spotkanie Oazy dla młodzieży, natomiast w sobotę o 10.00 spotkanie dla Oazy Dzieci Bożych.

Na nowy tydzień pracy, życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa