Ogłoszenia Parafialne – Wniebowstąpienie Pańskie

1. Bóg zapłać za złożone ofiary w ubiegła niedzielę na prace realizowane w parafii.
  2. Nabożeństwo majowe o godzinie 16.00, po nabożeństwie Msza święta. W ciągu tygodnia nabożeństwo majowe o godzinie 18.00 a następnie Msza święta.
  3. We wtorek na godzinę 17.30 Wspólnota Niewolników Maryi zaprasza na modlitwę różańcową.
  4. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Katolickie Radio Via. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  5. W środę Adoracja Najświętszego Sakramentu od godziny 17.00 prowadzona przez Wspólnotę Intronizacji NSPJ. Zapraszamy.
  6. W piątek, III piątek miesiąca. Adoracja prowadzona przez Grupę modlitewną św. o Pio oraz przez Duchową Adopcję Dziecka Poczętego od godziny 17.00 do 18.00.
  7. We wtorek o godzinie 17.00 zbiórka dla kandydatów na ministranta.

Na nowy tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.