Ogłoszenia Parafialne 16.01.2022

II Niedziela Zwykła

1. Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na potrzeby parafialne.
2. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
3. We wtorek Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi zaprasza na godz. 17.30 na modlitwę Różańcową.
4. W środę Uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara – głównego Patrona diecezji.
5. W środę od godz. 17.00 – 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę Intronizacji NSPJ. Zapraszamy do modlitwy.
6. W piątek III-ci piątek miesiąca. Od godz. 17.00 – 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez Grupę modlitewną Św. O. Pio, połączona z modlitwą Różańcową. Zapraszamy wszystkich członków Grupy modlitewnej Św. O. Pio i wszystkich pragnących wypraszać potrzebne łaski przez wstawiennictwo Św. O. Pio.
7. W tym tygodniu ciąg dalszy wizyty duszpasterskiej. Zapraszamy na Mszę Świętą na godz. 18.00.
PONIEDZIAŁEK – 17 stycznia, zapraszamy mieszkańców Świerczowa od nr 51 do nr 130;
WTOREK – 18 stycznia, zapraszamy mieszkańców ze Świerczowa od nr 131 do końca i ul. Storczykowa, ul. Malwowa i ul. Astrowa;
ŚRODA – 19 stycznia, zapraszamy mieszkańców z ul. Obrońców Pokoju – numery parzyste od 76a do końca i bloki 72a, 74a, 74d oraz ul. Św. Brata Alberta;
CZWARTEK – 20 stycznia, zapraszamy mieszkańców z ul. Krzaklewskiego, ul. Prof. Żytkowskiego i ul. Kolbuszowa Dolna;
PIĄTEK – 21 stycznia, zapraszamy mieszkańców z ul. Reymonta, ul. Jagiellońska, ul. Krótka, ul. Konopnickiej, ul. Słowackiego, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. J. Krasickiego, ul. Broniewskiego i ul. Ks. Dunajeckiego;
SOBOTA – 22 stycznia, zapraszamy mieszkańców z ul. Bora Komorowskiego, ul. Partyzantów i ul. Pileckiego.
8. Burmistrz Kolbuszowej informuje o możliwości uzyskania dodatku osłonowego jako dopłaty do kosztów ogrzewania w gospodarstwach domowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miejskiego oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Kolbuszowej.
9. Chwilowo nieczynna jest kamera – za co przepraszamy. Od przyszłej niedzieli powinna już działać.
10. Spotkania grup parafialnych:
CHÓR: Poniedziałek – 19.00 – spotkanie nie odbędzie się,
KRĄG BIBLIJNY: Środa – po Mszy Świętej wieczorowej,
SCHOLA: Piątek – 17.00 – spotkanie nie odbędzie się,
KSM i OAZA: Piątek – po Mszy Świętej wieczorowej,
KANDYDACI DO BIERZMOWANIA z kl. VIII: w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 – Msza Święta i spotkanie.

1. Na nowy tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.