Ogłoszenia Parafialne – XVIII Niedziela Zwykła

1. Rozpoczyna się miesiąc sierpień – miesiąc ważnych kościelnych świąt maryjnych oraz rocznic a także świąt narodowych. Dla wielu katolików sierpień jest miesiącem dobrowolnie podejmowanej abstynencji od napojów alkoholowych, a dla wszystkich czasem modlitwy o trzeźwość naszego Narodu.
  2. Kustosz Sanktuarium w Cmolasie zaprasza na uroczystości odpustowe ku czci Pana Jezusa Przemienionego. Odbywać się będą w dniach od 5 sierpnia do 8 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.
  3. Dzisiaj po każdej Mszy świętej są zbierane ofiary do puszek na pomoc dla misjonarzy.
  4. We wtorek Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi zaprasza na modlitwę różańcową o godzinie 17.30.
  5. W środę od 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Intronizacji NSPJ. Zapraszamy do modlitwy.
  6. W czwartek od godziny 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Przyjaciół WSD w Rzeszowie oraz Caritas z prośbą o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godziny 17.00.
  8. W poniedziałek ksiądz Proboszcz zaprasza na spotkanie Radę Duszpasterską na godzinę 19.00.

Na nowy tydzień wakacji życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.