Ogłoszenia Parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu

1. Zachęcamy do nabycia Baranka wielkanocnego w cenie 5 zł. Pieniądze są przeznaczone na dzieła, które realizuje Caritas Diecezji Rzeszowskiej – dla chorych, dotkniętych kataklizmem, zorganizowanie wypoczynku dla dzieci z mniej zamożnych rodzin. Baranki są wystawione na stoliku za ławkami. Pieniądze prosimy wrzucać do skarbonki stojącej obok.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godzinie 15.00.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godzinie 9.00, 17.30 oraz o 20.00.
  4. We wtorek o godzinie 17.30 Wspólnota Niewolników Maryi odmówi modlitwę różańcową. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Od początku istnienia naszej parafii staramy się pamiętać o naszym Patronie św. Bracie Albercie. Czynimy to w każdy II czwartek miesiąca odmawiając Nowennę do św. Brata Alberta oraz przyjmując Komunię świętą pod postaciami Ciała i Krwi Pańskiej. W roku jubileuszowym 25-lecia naszej parafii, chcemy wprowadzić w każdy II czwartek miesiąca Adorację Najświętszego Sakramentu przez cały dzień od 7.00 do 18.00 i zakończyć Nowenną do św. Brata Alberta. Zwracamy się do każdego z Was, aby w tym dniu znaleźć czas na przyjście do naszej świątyni, aby pomodlić się w ciszy, mówiąc Bogu to wszystko co kryją nasze serca. Przed ołtarzem św. Brata Alberta jest skrzynka do której prosimy wrzucać prośby wypisane na kartce – będą one odczytywane w czasie nowenny. Jest prośba, aby kilka osób zapisało się w zakrystii na stałe godzinę Adoracji dla zachowania bezpieczeństwa.
  6. W środę od godziny 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Intronizacji NSPJ.
  7. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek dla chorej dziewczynki na Ukrainie.
  8. W sobotę 13 marca o godzinie 17.30 zostanie odmówiony Różaniec fatimski.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godzinie 12.00 zostaną poświęcone oraz rozdane modlitewniki dla dzieci, które przygotowują się do I spowiedzi oraz I Komunii świętej. Na tą Eucharystię zapraszamy także rodziców.
  10. We wtorek o godzinie 17.00 zbiórka dla kandydatów na ministranta.
  11. Przypominamy o możliwości wypisywania próśb i podziękowań na naszej stronie internetowej. Prośby i podziękowania będą odczytywane podczas środowej nowenny a także podczas czwartkowej nowenny do św. Brata Alberta.

Na nowy tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.