Ogłoszenia Parafialne – I Niedziela Adwentu

1. Adwent, który się rozpoczął, jest czasem pobożnego, radosnego oczekiwania. Ma podwójny charakter. Jest czasem przygotowania do Narodzenia Pana Jezusa przez który wspominamy pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi i drugi w którym oczekujemy drugiego przyjścia Jezusa Chrystusa na ziemię na końcu czasów.
    2. W czasie Adwentu przed Msza świętą „Roratnią” o godzinie 6.30 będą śpiewane Godzinki. Zapraszamy do udziału. O godzinie 18.00 Msza święta Adwentowa.
    3. Po każdej Mszy świętej można nabyć poświęcony opłatek na stół wigilijny. Złożona ofiara jest przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać za zrozumienie i złożoną ofiarę.
    4. Z tyłu kościoła są świece na stół wigilijny. Jest to dzieło pomocy dzieciom z mniej zamożnych rodzin realizowane przez Caritas naszej diecezji. Kupując tę świecę wspomagamy zorganizowanie wypoczynku dla tych dzieci.
    5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w czwartek i piątek od godziny 17.00 do 18.00. Msza święta w I sobotę miesiąca o godzinie 9.00.
    6. Od 1 grudnia będą odprawiane poza parafią Msze święte, które miał przyjęte śp. ks. Kapelan Józef Półchłopek. W naszej parafii, każdego dnia o godzinie 18.00 podczas wieczornej Mszy świętej będzie odczytywana intencja przypisana na dany dzień. Rozpiska Mszy świętych jest dostępna na stronie internetowej oraz w gablocie.

Na nowy tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.