Ogłoszenia parafialne – XIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej są zbierane ofiary dla ludzi dotkniętych klęską powodzi. Bóg zapłać za okazaną dla nich pomoc.
  2. W środę i czwartek od godz. 17-18 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracji przewodniczy w środę Wspólnota Intronizacji NSPJ, w czwartek Akcja Katolicka.
  3. W poniedziałek 6 lipca o godz.13.00 w naszej parafii będzie uroczyste otwarcie ,,Lokalnego Punktu Pomocy Pokrzywdzonych Przestępstwem”. Ta pomoc jest prowadzona przez Caritas Diecezji Sandomierskiej. Otwarcia dokona Vice-Minister Sprawiedliwości Pan Marcin Warchoł. Zapraszamy
  4. W czwartek jak w drugi czwartek miesiąca o godz. 18.00 Nowenna do Świętego Brata Alberta i Msza Święta. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań do Św. Brata Alberta na stronie internetowej naszej parafii.
  5. W kalendarzu liturgicznym w środę wspomnienie Św. Jana z Dukli, w sobotę Św. Benedykta- patrona Europy.
  6. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie, w przyszłą niedziele na prace realizowane w naszej parafii.
  7. W tym tygodniu do życia wiecznego odeszli: śp. Leszek Tęcza i Józefa Kaczor- Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie …

Na nowy tydzień życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.

„Rozmyślać Pana Jezusa żywot, ażeby w każdej okoliczności zachowywać się tak, jak On by to czynił”.
(św. Brat Albert)