Oaza Dzieci Bożych

W parafii św. Brata Alberta już od wielu lat działa Oaza Dzieci Bożych. Ta grupa cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych.

Staramy się kontynuować myśl naszego założyciela – ks. Franciszka Blachnickiego poprzez spotkania, które odbywają się w każdą sobotę w godzinach od 10 do 12.

W czasie tych spotkań towarzyszy nam modlitwa, śpiew, pogadanka na tematy religijne oraz mnóstwo zabawy i rozrywki.

Nieraz nasze spotkania przezywamy w formie wyjazdowej, aby integrować się poprzez chociażby łyżwy, wycieczki po lesie, rowery, a nawet konie.

Punktem kulminacyjnym naszych spotkań są Msze święte dla dzieci, które odbywają się co niedzielę o godz. 12.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą odnajdywać Boga w przyrodzie, we wspólnocie i na liturgii. Wznowienie naszych spotkań po przerwie zimowej – 4 lutego! Szczegóły wkrótce.

Opiekunem jest ksiądz Wojciech Mazurek