Poradnia Rodzinna

Albertyńska Poradnia Rodzinna przy parafii Św. Brata Alberta w Kolbuszowej

Serdecznie zapraszamy w każdą II niedzielę miesiąca na konferencje przedślubne, stanowiące bezpośrednie przygotowanie do sakramentu małżeństwa.

Konferencje przedślubne to cykl 3 konferencji prowadzonych przez kapłana i doradcę życia rodzinnego oraz 3 rozmowy indywidualne z doradcą rodzinnym.

Konferencje odbywają się bezpośrednio po Mszy świętej o godzinie 16.00 w budynku parafialnym przy ul. św. Brata Alberta 3a.

Rozmowy indywidualne w Poradni Rodzinnej w ramach katechez przedślubnych odbywają się w każdy czwartek od godziny 17.00 lub w terminie indywidualnie uzgodnionym z doradcą.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 667-191-229, 663- 686-303,

oraz kierując zapytania na adres: poradnia-albertynska@wp.pl

Jednocześnie Poradnia Rodzinna zaprasza wszystkie osoby przeżywające kryzysy i problemy rodzinne czy małżeńskie (pary małżeńskie lub osoby pojedyncze) oraz młode matki w okresie połogu bądź tuż po jego zakończeniu, do skorzystania z możliwości rozmowy, wsparcia bądź ewentualnej pomocy w znalezieniu specjalisty w żądanym zakresie.

Bardzo ważne ogłoszenie!!

Od 4 czerwca poradnia rodzinna wznawia swoją działalność. Pierwsza konferencja przedślubna odbędzie się w niedzielę (14.06.2020) po Mszy świętej o godzinie 16.00.